
FUBAG Universal Pro d180мм/ 22.2 мм алмазды кескіш дискі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Universal Pro d180мм/ 22.2 мм алмазды кескіш дискі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.575 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3065 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 12180-3 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | NOKEY жылдам қысқышты гайка, FM 180 /180 PLUS тас кескіш станок, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Сегменттің биіктігі, мм | 7 |
| Биіктік_шиптор | 290.00 |
| Дискінің диаметрі, мм | 180 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 180 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 22,2 |
| Ұзындық_шиптор | 265.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/9d8/5yq68w2ocbgupz0bc09ailjbefo9e7hp/UniversalPro_12180_3_V2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/629/aqijgfmx24sx7863o2jiye4pn19ev3zc/UniversalPro_12180_3_V3.jpg |
| Қысқаша атауы | FUBAG Universal Pro d180мм/ 22.2 мм алмазды кескіш дискі |
| Ең жоғары баға | 1620.00 |
| Ең төменгі баға | 1620.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Universal Pro d180мм/ 22.2 мм алмазды кескіш дискі |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Universal Pro d180мм/ 22.2 мм алмазды кескіш дискі |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L0SHD99V5, 4FB38L0SH5BU82 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қолдану | ҚАР. Құрғақ кесу. |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 8385 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20110414 |
| Мақалалар | Қандай плитка кескішті таңдау керек: Қолмен немесе электрмен |
| Сегменттің ені, мм | 2.4 |
| Шиптордың ені | 8.00 |
| Штрих-код | 4260614312791 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

