
Бүйір кескіштер 130 мм, үш компонентті тұтқалар Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үш компонентті тұтқалары бар жалпы 17583, 130 мм бүйірлік кескіштер алюминий мен мыстан жасалған кабельдерді, сымдарды, арматуралық және монтаждау жұмыстары кезінде байланыстарды кесуге арналған. Кесу жиектеріне ығысқан топсаның конструкциясы тапсырмаларды орындау кезінде 20% күш-жігерді үнемдей алады. Артықшылықтары Бүйірлік кескіштердің жұмыс бөліктері C60 маркалы болаттан соғу арқылы жасалады, бұл олардың тозуға төзімділігін, беріктігін және 45 HRC қаттылығын қамтамасыз етеді. Индукциялық токтармен қосымша сөндіру арқылы кесу жиектерінің қаттылығы 62 HRC дейін көтеріледі, сондықтан бүйірлік кескіштер қатты материалдарды сыну қаупінсіз өңдей алады. Құрал ПВХ кабелін ұстауға арналған қосымша қабырғалармен жабдықталған — бұл жұмыс сапасын арттырады. Ойластырылған геометрияның және алаулау әдісін қолданудың арқасында топсалы механизм берік етіп жасалған, уақыт өте келе ажырамайды және жоғары өнімділік қасиеттерін сақтайды. Жұмыс бөліктері құрылымды нығайту үшін сыртқы жағынан қатайтқыштармен толықтырылған. Коррозияға қарсы жабын Titan-Finish — бүйір кескіштер арнайы ерітіндіге батырылды, бұл шешім құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Қалыптың эргономикасы — резеңке ендірмелері бар үш компонентті пластик тұтқалар қолға ыңғайлы жатады, шаршамай жұмысты қамтамасыз етеді және күнделікті қолданған кезде қол буындарын тозудан қорғайды. Көпфункционалдылық — тұтқалардың ішкі бетіндегі қапсырмалар автоматты қысқыштың серіппесін, биіктікте жұмыс істегенде ілуге арналған қыстырғышты орнатуға, сондай-ақ құралды қалтаңыздан немесе сөмкеңізден жылдам алуға мүмкіндік береді. Бүйірлік кескіштер Германияда технологиялық процеске толық сәйкестікпен, әрбір қадамды тексерумен және еуропалық сапа стандарттарына сәйкестікпен жасалған. Зауыттық ақауға кепілдік 5 жылға дейін ұзартылды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.144 кг |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 126 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 216 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Губкалардың материалы | сталь 60 |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996158686 |
- Бағасы: 12 271 ₸

