
Бұрауыш, SL5 х 150 мм, CrV, Сибртех екі компонентті тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Сибртех 11869, SL5,0 x 150 мм, CrV болаттан жасалған, 2 компонентті тұтқасы бар, көп тарту күшін қажет етпейтін жұмыстарға жарамды. Оның көмегімен Slotted типті бекіту элементтерін монтаждау/бөлшектеу жүзеге асырылады. Бұрауыш ойықтарда және беттерде жұмыс істеуге арналған ұзындығы 150 мм штангамен жабдықталған. Құрал жартылай кәсіби қолдану үшін пайдалы. Артықшылықтары Қаттылығы 50-54 HRC хром-ванадийлі болаттан жасалған өзек тозуға төзімділігімен сипатталады, бұл оның қызмет ету мерзіміне оң әсер етеді. Фосфатталған өзек ұшы бекіткіштің басымен жақсартылған ұстауға қол жеткізуге мүмкіндік береді. Бұрауышты басқа құралдардың арасынан оңай табу үшін бұрауыштың ойық түрі мен өзек ұзындығы бойынша таңбаланған. Екі компонентті эргономикалық тұтқадағы арнайы ойықтар оның қолыңызда сырғып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.092 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 192-Сибртех бұрағыштары |
| Сырықтың ұзындығы | 150 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL5 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996135786 |
- Бағасы: 498 ₸

