
Бұрауыш, PZ1 х 80 мм, CrV, Сибртех екі компонентті тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 11877 бұрағышы, PZ1 x 80 мм, CrV болаттан жасалған, 2 компонентті тұтқасы бар, бекіткіштерді жақсырақ ұстау үшін 4 қосымша ойығы бар көлденең ойықпен жабдықталған. Ол Pozidriv типті бекіту элементтерін монтаждау/бөлшектеу үшін жарамды. Жартылай кәсіби бұрағыш жиһазды құрастыруға, сөрелерді орнатуға және т.б. көмектеседі. Ұзындығы 80 мм штангамен беттерде және ойықтарда жұмыс істеу ыңғайлы. Артықшылықтары Орындаудың жоғары сапасы — өзек берік хром-ванадийлі болаттан жасалған және 50-54 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Фосфатталған шпилька — өзек бекіткіштің басына мықтап бекітіледі және сырғып кетпейді. Арнайы таңбалау — тұтқадағы ойықтың түрі мен штанганың ұзындығы туралы ақпарат бұрауышты сақтау орнында оңай табуға көмектеседі. Ыңғайлы жұмыс — екі бөліктен тұратын тұтқада сырғанауға қарсы гауһар тәрізді ойықтар мен саусақ асты ойықтары бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.079 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 192-Сибртех бұрағыштары |
| Сырықтың ұзындығы | 80 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | PZ1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996135823 |
- Бағасы: 384 ₸

