
Бензинді генератор LK 7500E, 6.5 кВТ, 230 В, бак 25 л, электростартер Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kronwerk LK 7500E 94694, 230 В бензин генераторы, максималды қуаты 6,5 кВТ, сыйымдылығы 25 литрлік резервуары және электр стартері бар, тұрмыстық электр желісі болмаған жағдайда тұрмыстық техниканы, жарықтандыру құрылғыларын, құралдарды электрмен жабдықтау көзі болып табылады. . Генератор номиналды қуаты 6 кВТ-қа дейінгі ұзақ мерзімді тұрақты жұмыс істеуге арналған. Жабдықты қосуға арналған 3 розеткасы бар. 12В тұрақты ток шығысы автомобиль батареяларын зарядтауға мүмкіндік береді. Бензинмен жұмыс істейтін электр генераторы құрылыс алаңында, саяжайда немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Болат таратқыш білігі бар сенімді 4 тактілі қозғалтқыш ұзақ мерзімді пайдалануға арналған. Рұқсат етілген жүктеме шегінен асқан кезде генератордың істен шығуына жол бермейтін ажыратқыш іске қосылады. AVR құрылғысы кернеудің айтарлықтай ауытқуына байланысты сезімтал құрылғыларды істен шығудан сақтай отырып, шығыс кернеуін реттейді. Мыспен қапталған альтернатор жоғары және ұзақ жүктемелер кезінде тұрақты жұмысымен ерекшеленеді. Автоматты басқару жүйесі май деңгейі жеткіліксіз болған кезде қозғалтқышты іске қосуға мүмкіндік бермейді — бұл құрылғыны істен шығудан қорғауды қамтамасыз етеді. Электростартер қозғалтқышты іске қосуды жеңілдетеді — генератордың жұмыс істеуі үшін тұтану кілтін бұру жеткілікті. Жеткізу көлеміне электрлік стартердің жұмысын қамтамасыз ету үшін батарея кіреді. Басқару панелінде кернеу деңгейін бақылауға мүмкіндік беретін вольтметр бар. Жанармай деңгейінің көрсеткіші электр генераторының резервуарын уақытында толтыруға мүмкіндік береді. Генератор құрылыс алаңының немесе саяжайдың аумағы бойынша оның қозғалысын жеңілдететін тасымалдау жинағымен бірге жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 84 кг |
| Жетектің сипаттамалары | |
| Жанармай багының көлемі | 25 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 530 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 705 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 16.03.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.21113-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94694.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.21113-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 540 мм |
| Аккумулятор жиынтықта | Иә |
| Балама | синхронды |
| Бренд | KRONWERK |
| 12-ден шығу | Иә |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 946-Бензинді генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | вольтметр |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Иә |
| Розеткалар саны | 3 |
| Кернеуді бақылау | AVR |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 15 а.к. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 420 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 1.1 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | KRONWERK |
| Отын шығыны | 3 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен, электрмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 97 дБ |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

