
Кабель кескіш, үш компонентті тұтқалар, 210 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 210 мм, үш компонентті тұтқалары бар Gross 17727 кабель кескіші электрлік жұмыстарды орындау кезінде таптырмас көмекші болады. Диаметрі 25 мм-ге дейін немесе қимасы 70 мм2 көп сымды өткізгіштері бар алюминий мен мыстан жасалған кабельді кесуге көмектеседі. Маңызды — құрал алюминий қорытпаларымен, болат сымдармен және суықтай тартылған мыс сымдармен жұмыс істеуге жарамсыз, оны тек көп сымды өткізгіштер үшін қолдануға болады (кабельдің жалпы диаметрі 25 мм-ден аспайды, қимасы 70 мм2 дейін). Артықшылықтары Кабель кескіштің жоғары беріктігі мен тозуға төзімділігіне оны жасау үшін қолданылатын С60 болатының арқасында қол жеткізіледі. TITAN finish арнайы жабыны кабель кескішті коррозиядан қорғайды. Дөңгелектелген профильді кесу жиектерінің арқасында жұмыстың жоғары тиімділігіне қол жеткізіледі, сонымен қатар кабельдің сырғып кетуіне жол берілмейді. Эргономикалық үш бөліктен тұратын тұтқалар қолыңызда сырғып кетпейді, сондықтан олармен жұмыс істеу ыңғайлы. Өндіруші зауыттық ақауға 5 жылға кепілдік береді, бұл кабель кескіштің сапасын растайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.324 кг |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 290 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 390 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 177-Сымдарды тазалауға және қысуға арналған құралдар |
| Губкалардың материалы | C60 |
| Мақсаты | зачистка и перерезания электрокабеля |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996158631 |
- Бағасы: 31 265 ₸

