
Шеткі тістеуіктер, құю тұтқалары 280 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс 17993 ұзындығы 280 мм, құю тұтқалары бар соңғы қысқыштар құрылыс, монтаждау, жөндеу жұмыстарында пайдалы болады. Олардың көмегімен шегелер мен шпилькаларды тартуға, болат сымдарды, шыбықтарды және т.б. майыстыруға және тістеуге болады. Құрал жеке шеберлер мен кәсіпқойларға пайдалы болады. Артықшылықтары Қысқыштардың беріктігін олар жасалған C1050 құрылымдық болат қамтамасыз етеді. Қысқыштардың жоғары беріктігі жоғары жиілікті индукциялық токтармен кесу жиектерінің қосымша қатаюымен қамтамасыз етіледі. Titan finish коррозияға қарсы жабыны коррозияның пайда болуын болдырмауға мүмкіндік береді. Резеңкеленген жабыны бар құю тұтқалары жұмыстың жайлылығы мен қауіпсіздігіне кепілдік береді, өйткені тербелістерді толығымен дерлік басады және алақанға сырғып кетпейді. Өндіруші зауыттық ақауға 5 жыл мерзімге кепілдік берді, бұл кенелердің жоғары сапасын растайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.453 кг |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 126 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Кенелер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 179-Кенелер |
| Губкалардың материалы | C1050 |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996158655 |
- Бағасы: 14 062 ₸

