
Бүйір кескіштер 240 мм, күшейтілген, үш компонентті тұтқалар Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арматураланған бүйірлік кескіштер Gross 17586, 240 мм, үш компонентті тұтқалары бар кабельдерді, сымдарды, сымдарды, фортепиано ішектерін және т.б. кесуге арналған. Арматураланған конструкция бүйірлік кескіштерге алюминийді, мысты, пластмассаны ғана емес, сонымен қатар диаметрі 3,5 мм-ге дейінгі болаттан жасалған қаттырақ материалдарды да тістеуге мүмкіндік береді. Кірістірілген рычагты механизм және кесу жиектеріне тікелей ығысқан топса кесу тиімділігін 50%-ға арттырады. Артықшылықтары Губкалар қаттылығы 45 HRC 60 шыңдалған болаттан жасалған, сондықтан олар қарқынды жүктемелерге төтеп береді және шеберге ұзақ уақыт қызмет етеді. Жоғары жиілікті токтармен индукциялық шынықтыру 61-63 HRC кесу жиектерінің қаттылығын арттырады, сондықтан құрал сымның қатты түрлерін өңдей алады. Металл бөлшектер тоттанудан қорғау үшін титан-финиш жабынымен өңделеді, бұл олардың ресурсын арттырады. Топсалы механизм алаулау әдісімен жасалған, бұл шешім оның беріктігін арттырады және жұмыс бөліктерінің ажырап кетуіне жол бермейді. Сыртқы қатайтқыштар металл бөлшектердің беріктігін арттыруды қамтамасыз етеді. Резеңке ендірмелері бар үш компонентті эргономикалық тұтқалар қолға сырғып кетпейді, бұл сенімді ұстауды, ыңғайлы жұмысты және буындарды мерзімінен бұрын тозудан қорғауды қамтамасыз етеді. Тұтқаларда жұмыс жылдамдығын арттыратын серіппелі қысқышқа немесе кронштейнге арналған тіректер (жинаққа кірмейді) бар, сонымен қатар олар үшін құралды сөмкеден немесе қалтадан алу ыңғайлы. Бүйірлік кескіштер Германияда жасалған, сапасы мен еуропалық қауіпсіздік стандарттарына сәйкестігі өндірістің әрбір сатысында тексеріліп, расталады. Бүйірлік кескіштердің жоғары сапасы өндірушінің 5 жылдық кепілдігімен расталады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.428 кг |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 126 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 175-Бүйір кескіштер |
| Губкалардың материалы | сталь 60 |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996158716 |
- Бағасы: 24 764 ₸

