
Ауыспалы қысқыштар, құю тұтқалары 180 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 180 мм, құю тұтқалары бар Gross 15723 ауыстырмалы қысқыштары монтаждау және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде жеке және кәсіби шеберлер үшін таптырмас көмекші болады. Олар диаметрі 40 мм-ге дейінгі әртүрлі бөлшектерді ұстау, айналдыру және орнату үшін қолданылады: құбырлар, фитингтер, бекіткіштер және т.б. Құралмен жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлы. Артықшылықтары Сенімділік және жоғары ресурс — қысқыштар берік хром-ванадийлі болаттан жасалған. Арнайы ойық — қысқыштардың көмегімен ұсақ бөлшектерді: шегелерді, сымдарды ұстауға болады. Сенімді тұтқа — қысқыштар резеңкеленген құймалармен жабдықталған тұтқалар. Расталған сапа — өндіруші зауыттық ақауға 5 жылдық кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.166 кг |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 126 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 157-Құбырлы кілттер |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996158723 |
- Бағасы: 11 652 ₸

