
N70C үшін барабанды шегелер FUBAG (2.30x57 мм, тегіс, 12000 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
N70C үшін барабанды шегелер FUBAG (2.30x57 мм, тегіс, 12000 дана)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3078 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140178 |
| Биіктік_шиптор | 275.00 |
| Қалпақтың диаметрі, мм | 5,5 - 5,7 |
| Ұзындық_шиптор | 475.00 |
| Саны, дана | 12000 |
| Қысқаша атауы | N70C 2.30x57 мм тегіс шегелерге арналған FUBAG шегелері |
| Ең жоғары баға | 9168.30 |
| Ең төменгі баға | 9168.30 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | N70C 2.30x57 мм тегіс шегелерге арналған FUBAG шегелері |
| Сайттың атауы толық | N70C үшін барабанды шегелер FUBAG (2.30x57 мм, тегіс, 12000 дана) |
| Біздің ұсыныстар | НАУҚАН |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4678 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шиптордың ені | 340.00 |
| Штрих-код | 4260614313521 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

