
Алюминий деңгейі, 800 мм, арматураланған, тұтқалар, фрезерленген, 3 көзді, магнитті өрескел
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 34371 арматураланған алюминий деңгейі, ұзындығы 800 мм, тұтқалары және 3 көзі бар, фрезерленген, магнитті, көлденең және тігінен тексеруге арналған қарапайым және әмбебап құрал. Сапалы орындаудың арқасында құрал жұмыстың жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Беріктік — құралдың корпусы алюминий профилінен жасалған. Кіріктірілген магниттер — металл беттермен жұмыс істегенде қолдануға ыңғайлы деңгей. Ыңғайлы жұмыс — корпуста құралды ыңғайлы ұстау үшін тұтқалар қарастырылған. Тиімді жұмыс — деңгейлік саңылауларды электронды калибрлеу және фрезерленген жұмыс беті жүргізілген өлшемдердің дәлдігін арттырады. Сенімділік — резеңкеленген шеткі тығындар құрал төмен биіктіктен құлаған кезде соққыларды сіңіреді, бұл құралдың зақымдану қаупін азайтады. Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.733 кг |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 810 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 343-Соққыға төзімді тығындармен және тұтқалармен күшейтілген деңгейлер |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | Алюминий |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттер, резеңке тығындар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | шөгілетін пленка |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996165356 |
- Бағасы: 16 728 ₸

