
Құрама бұрғылар жинағы, металға арналған бұрғылар 1-6 мм, бетонға 4-8 мм, ағашқа 4-8 мм, қашаулар 10 дана, адаптер,
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix PRO 725631 құрама жинағы — бұл шеберлерге арналған әмбебап шешім, себебі оның құрамында 31 элемент бар: бұрағыш қашаулар (10 дана) және оларға адаптер, 4-8 мм ағашқа қарсы және бұрғылау қашаулары, 4-8 мм бетонға арналған бұрғылар және 1-6 мм металл бұрғылар. Жабдық жоғары сапа стандарттарына сәйкес келеді, сондықтан ол күнделікті өмірде қолдануға да, кәсіби мәселелерді шешуге де арналған.Артықшылықтарыжиынтық бөліктерінің сапалы орындалуы олардың жоғары қызмет ету мерзіміне кепілдік береді: ұштары мен есептегіштері көміртекті болаттан, металл бұрғылары Р6М5 болаттан, ал ағаш бұрғылары 45 болаттан жасалған.Бетонға арналған бұрғылар беріктігімен және тозуға төзімділігімен сипатталады, өйткені. 40Х болаттан жасалған және ВК8 карбидті пластинасы бар.Берік болаттан жасалған CrV қашаулары жоғары ресурсқа және коррозияға төзімділікке ие.Цилиндрлік біліктердің арқасында бұрғылар көптеген бұрғылар мен бұрағыштарға сәйкес келеді.Магниттік адаптер биттерді оңай және жылдам өзгертуге мүмкіндік береді, бұл әртүрлі саптамалармен жұмыс істегенде ыңғайлы.Жиынтықта ең көп таралған өлшемдегі құралдар бар, сондықтан онымен көптеген жұмыстарды орындауға болады.Жиынтықтың керек-жарақтары оларды қауіпсіз тасымалдау және ыңғайлы сақтау үшін тұтқасы мен ысырмасы бар эргономикалық пластик қорапқа салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.64 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 317 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 228 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Бұрғылардың құрама жиынтықтары |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 725-Бұрғылардың құрама жиынтықтары |
| Пәндер саны | 31 |
| Бит материалы | CrV |
| Өңдеу материалы | дерево, металл, бетон |
| Бетонға арналған бұрғылардың материалы | 40Х, ВК8 |
| Ағашқа арналған бұрғылардың материалы | болат 45 |
| Металлға арналған бұрғылардың материалы | Р6М5 |
| Шеткі бастардың, адаптерлердің материалы | көміртекті болат |
| Бит өлшемі | SL4 x 25 мм, SL5 x 25 мм, SL6 x 25 мм, PH1 x 25 мм, PH2 x 25 мм, PH3 x 25 мм, PZ1 x 25 мм, PZ2 x 25 мм, PZ3 x 25 мм |
| Бетонға арналған бұрғылардың өлшемі | 4 x 75 мм, 5 x 85 мм, 6 x 100 мм, 8 x 120 мм. |
| Ағашқа арналған бұрғылардың өлшемі | 4 х 75 мм, 5 х 86 мм, 6 х 93 мм, 8 х 117 мм |
| Металлға арналған бұрғылардың өлшемі | 1 x 34 мм, 1,5 x 43 мм, 2 x 49 мм, 2,5 x 57 мм, 3 x 61 мм, 3,5 x 70 мм, 4 x 75 мм, 4,5 x 80 мм, 5 x 86 мм, 5,5 x 93 мм, 6 x 93 мм |
| Шеткі бастардың, адаптерлердің өлшемдері | 1/4" х 60 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластиковый кейс, двойной блистер |
| Шанақтың түрі | Цилиндрлік |
| Жиынтықтың басқа заттарының сипаттамалары | зенкер по дереву: изготовлен из углеродистой стали, фосфатированный |
| Штрих-код | 4044996162034 |
- Бағасы: 4 625 ₸

