
Құрама бұрғылар жинағы, металға арналған бұрғылар 1-6 мм, бетонға 4-8 мм, ағашқа 3-8 мм, қашаулар 22 дана, адаптер, 44
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 725644 құрама жинағы шеберлер үшін әмбебап шешім болып табылады, себебі оның құрамында 44 элемент бар: бұрағыш қашаулары (22 дана) және оларға адаптер, өлшеу шкаласы, ағашқа арналған бұрғылар 3-8 мм, бетонға арналған бұрғылар 4-8 мм және металлға арналған бұрғылар 1-6 мм. Жабдық жоғары сапа стандарттарына сәйкес келеді, сондықтан ол күнделікті өмірде қолдануға да, кәсіби мәселелерді шешуге де арналған.Артықшылықтарыжиынтық бөліктерінің сапалы орындалуы олардың жоғары қызмет ету мерзіміне кепілдік береді: адаптер көміртекті болаттан, металл бұрғылар Р6М5 болаттан, ал ағаш бұрғылар 45 болаттан жасалған.Бетонға арналған бұрғылар беріктігімен және тозуға төзімділігімен сипатталады, өйткені. 40Х болаттан жасалған және ВК8 карбидті пластинасы бар.Берік болаттан жасалған CrV қашаулары жоғары ресурсқа және коррозияға төзімділікке ие.Цилиндрлік біліктердің арқасында бұрғылар көптеген бұрғылар мен бұрағыштарға сәйкес келеді.Магниттік адаптер биттерді оңай және жылдам өзгертуге мүмкіндік береді, бұл әртүрлі саптамалармен жұмыс істегенде ыңғайлы.Жиынтықта ең көп таралған өлшемдегі құралдар бар, сондықтан онымен көптеген жұмыстарды орындауға болады.Жиынтықтың жиынтықтауыштары оларды қауіпсіз тасымалдау және ыңғайлы сақтау үшін ысырмасы мен аспасы бар эргономикалық пластикалық корпуста орналастырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.73 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 56 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 152 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 477 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Бұрғылардың құрама жиынтықтары |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 725-Бұрғылардың құрама жиынтықтары |
| Пәндер саны | 44 |
| Бит материалы | CrV |
| Өңдеу материалы | дерево, металл, бетон |
| Бетонға арналған бұрғылардың материалы | 40Х, ВК8 |
| Ағашқа арналған бұрғылардың материалы | болат 45 |
| Металлға арналған бұрғылардың материалы | Р6М5 |
| Шеткі бастардың, адаптерлердің материалы | көміртекті болат |
| Бит өлшемі | PZ1 х 25 мм, PZ2 х 25 мм, PZ3 х 25 мм, PH1 х 25 мм, PH2 х 25 мм, PH3 х 25 мм, SL4 х 25 мм, SL5 х 25 мм, SL6 х 25 мм, T10 х 25 мм, T15 х 25 мм, T20 х 25 мм, T25 х 25 мм, T27 х 25 мм, T30 х 25 мм, T40 х 25 мм, PZ1 х 50 мм, PZ2 х 50 мм, PH1 х 50 мм, PH2 х 5 |
| Бетонға арналған бұрғылардың өлшемі | 4 x 75 мм, 5 x 85 мм, 6 x 100 мм, 8 x 120 мм. |
| Ағашқа арналған бұрғылардың өлшемі | 3x61 мм, 4x75 мм, 5x86 мм, 6 x 93 мм, 8 х 112 мм |
| Металлға арналған бұрғылардың өлшемі | 1 х 34 мм, 1,5 х 43 мм, 2х49 мм, 2,5 х 57 мм, 3 х 61 мм, 3,5 х 70 мм, 4 х 75 мм, 4,5 х 80 мм, 5 х 86 мм, 5,5 х 93 мм, 6 х 93 мм |
| Шеткі бастардың, адаптерлердің өлшемдері | 1/4" х 60 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластиковый кейс, двойной блистер |
| Шанақтың түрі | Цилиндрлік |
| Жиынтықтың басқа заттарының сипаттамалары | бұрғыларға арналған пластикалық өлшеу шкаласы |
| Штрих-код | 4044996162003 |
- Бағасы: 3 791 ₸

