
N65C үшін барабанды шегелер FUBAG (2.10x38 мм, сақиналы илемдеу, 14000 дана)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
N65C үшін барабанды шегелер FUBAG (2.10x38 мм, сақиналы илемдеу, 14000 дана)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3835 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 140148 |
| Биіктік_шиптор | 200.00 |
| Қалпақтың диаметрі, мм | 4,9 - 5,1 |
| Ұзындық_шиптор | 440.00 |
| Саны, дана | 14000 |
| Қысқаша атауы | N65C 38мм ермектелген шегелерге арналған FUBAG |
| Ең жоғары баға | 8547.30 |
| Ең төменгі баға | 8547.30 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | N65C 38мм ермектелген шегелерге арналған FUBAG |
| Сайттың атауы толық | N65C үшін барабанды шегелер FUBAG (2.10x38 мм, сақиналы илемдеу, 14000 дана) |
| Біздің ұсыныстар | НАУҚАН |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 4502 |
| Жиынтықтың тауарлары | [] |
| Шиптордың ені | 310.00 |
| Штрих-код | 4260614313361 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

