
FUBAG Пневмовинтоверт SL 120
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Пневмовинтоверт SL 120
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| (Жою) Max айналу сәті, н/м | 120 |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3463 |
| TRADE IN | Иә |
| Артикул | 100021 |
| Салмақ | 1,126 кг |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | Бұрауышқа арналған бит SL120, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag қорғаныс костюмі, Fubag жұмыс костюмі |
| Биіктік_шиптор | 45.00 |
| Кіру диаметрі, дюйм | 1/4" |
| Ұзындық_шиптор | 195.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Пневмовинтоверт SL 120 |
| Айналу сәті, Нм | 120 |
| Ең жоғары баға | 5310.00 |
| Брутто салмағы, кг | 1,08 |
| Таза салмағы, кг | 0,9 |
| Ең төменгі баға | 5310.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Пневмовинтоверт SL 120 |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Пневмовинтоверт SL 120 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | L7L28TA6HFAQQG, L7L28TA6GQQ95M, L7L28TA6H0F8VC |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Ұсынылатын шланг диаметрі, дюйм | 3/8" |
| Айналу жылдамдығы, айн/мин | 12000 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 8587 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20190108 |
| Ауаның орташа шығыны, л/мин | 131 |
| Мақалалар | Гараж және үй үшін кілтсөзді таңдаймыз |
| Қаламның түрі | тапанша |
| Шу деңгейі, дБ (7м) | 101 |
| Шу деңгейі, дБ | 101,00 |
| Файлдар | https://fubag.ru/upload/iblock/df4/ncj9y7sojgyjoalibeveqx3jqjnnnzei/fbgManual_SCREWDRIVER.pdf |
| Айналу жиілігі, айн/мин | 12000 |
| Шиптордың ені | 150.00 |
| Штрих-код | 4260614313033 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

