
Гидравликалық созу, 10 т, 17 бөліктен тұратын жиынтық, 7 ауыстырмалы қондырма, Stels металл кейсінде
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық созылу Stels 51353, 10 т, гидравликалық сорғы, цилиндр, ұзартқыш сымдар, адаптер, негіз, 7 ауыстырылатын саптаманы қамтитын және металл корпусқа оралған 17 бөліктен тұратын жиынтықта деформацияланған металл конструкцияларды, негізінен автомобиль корпусының элементтерін қалпына келтіру үшін қолданылады. Жинақ сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы, қоймалары бар ықшам қорапта жеткізіледі. Автокөлік жөндеу шеберханасында, сондай-ақ шанақты өз бетінше жөндеу үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Жиынтықтың барлық элементтері берік болаттан жасалған, сондықтан жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Жиынтықта керме ұзындығын ұлғайтуға мүмкіндік беретін ұзартқыш сымдар бар. Бұйра қондырмалардың көмегімен әртүрлі пішіндегі беттерге, сондай-ақ жету қиын жерлерге әсер етуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 790 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 8 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51352_51353_51354_51355_51356.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/8.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 33.48 кг |
| Өлшемдері | 170 x 800 x 320 мм |
| Топ | Гидравликалық созбалар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 513-Гидравликалық созбалар |
| Максималды жүктеме кезіндегі қысым | 62 мПа |
| Пәндер саны | 16 |
| Ауыстырылатын саптамалардың саны | 7 |
| Максималды күш | 10 т |
| Жұмыс сұйықтығының көлемі | 0.52 л |
| Ерекшеліктері | қол жетегі |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Металл қорап |
| Штрих-код | 4044996138992 |
- Бағасы: 119 770 ₸

