
Инверторлық генератор LK 1800i, 1.8 кВТ, 220В, бак 3.6 л, қолмен іске қосу Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Инверторлық генератор тұрмыстық электр желісі болмаған жағдайда электр энергиясының сапасына жоғары талаптары бар құрылғыларды автономды электрмен жабдықтауға арналған. Ерекшеліктері Қуатты және үнемді қозғалтқыш Denzel Таза синусоидалы шығыс кернеуі Төмен шу Ықшамдылық және тасымалдау ыңғайлылығы Жеңіл салмақ Артықшылықтары Альтернатордың мыс орамасы Майдың төмен деңгейінде жұмыс істеуден қорғау Шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталудан қорғау Заманауи дірілге қарсы жүйе Толық генератор - 1 дана. Құралдар жинағы - 1 дана. Кепілдік талоны бар пайдалану жөніндегі нұсқаулық - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 18.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 406 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 492 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94645.pdf |
| _пакеттегі ені | 262 мм |
| Аккумулятор жиынтықта | Нет |
| Балама | синхронды |
| Бренд | KRONWERK |
| 12-ден шығу | Иә |
| Қаптамадағы габариттері | 492 х 262 х 406 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 947-Инверторлық генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | майдың төмен деңгейінің индикаторы шамадан тыс жүктеме индикаторының кернеуі индикаторы |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 1 |
| Кернеуді бақылау | түрлендіргіш |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 2,5 а.к. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 72 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Жанармай багының көлемі | 3.6 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | KRONWERK |
| Отын шығыны | 0,75 л/сағ |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | жабық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 63 дБ |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

