
Гидравликалық созу, 10 т, 17 данадан тұратын жиынтық, 7 ауыстырмалы қондырма, Stels дөңгелектеріндегі пластикалық қорапта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық созу Stels 51356, 10 т, — дөңгелектердегі пластикалық қораптағы ықшам жинақ, оның ішінде 17 дана — цилиндр, гидравликалық сорғы, адаптер, ұзартқыш сымдар, тіреу платформасы және 7 ауыстырылатын саптама. Ол металл конструкцияларды тегістеу және шанақтарды жөндеу үшін қолданылады. Созылу деформацияланған беттерге 10 тоннаға дейінгі күшпен әсер етуге қабілетті. Автокөлік терезелері мен есіктерінің саңылауларының геометриясын, сондай-ақ шанақтың үлкен аумақтарын тиімді қалпына келтіреді. Жинақ дөңгелектермен жабдықталған, қоймалары бар берік пластик қорапқа салынған, сондықтан оны сақтауға және жылжытуға ыңғайлы. Созылу автокөлік қызметінде де, гаражда да пайдалы болады. Артықшылықтары Жиынтықтың барлық элементтері берік болаттан жасалған, сондықтан жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Жиынтықта керме ұзындығын ұлғайтуға мүмкіндік беретін ұзартқыш сымдар бар. Бұйра қондырмалардың көмегімен әртүрлі пішіндегі беттерге, сондай-ақ жету қиын жерлерге әсер етуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 940 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 8 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51352_51353_51354_51355_51356.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/8.pdf |
| _пакеттегі ені | 420 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 33.08 кг |
| Өлшемдері | 220 x 950 x 420 мм |
| Топ | Гидравликалық созбалар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 513-Гидравликалық созбалар |
| Максималды жүктеме кезіндегі қысым | 62 мПа |
| Пәндер саны | 16 |
| Ауыстырылатын саптамалардың саны | 7 |
| Максималды күш | 10 т |
| Жұмыс сұйықтығының көлемі | 0.52 л |
| Ерекшеліктері | қол жетегі |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996139029 |
- Бағасы: 120 500 ₸

