
Гидравликалық созу, 4 т, 17 бөліктен тұратын жиынтық, 7 ауыстырмалы қондырма, Stels пластик қаптамасында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гидравликалық созу Stels 51354, 4 т, — 17 заттан тұратын пластикалық қораптағы ықшам жинақ — цилиндр, гидравликалық сорғы, адаптер, ұзартқыш сымдар, негіз және 7 ауыстырылатын саптама. Ол шанақтарды жөндеу және металл конструкцияларды тегістеу үшін қолданылады. Созу автомобиль есіктері мен терезелерінің ойықтарының геометриясын, сондай-ақ шанақтың ауданы бойынша едәуір учаскелерін қалпына келтіру үшін ыңғайлы. Жатыны бар пластик қап жиынтықты сақтауды және тасымалдауды жеңілдетеді. Жинақ автосервисте, сондай-ақ гаражда жұмыс істеу үшін пайдалы. Артықшылықтары Жиынтықтың барлық элементтері берік болаттан жасалған, сондықтан жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Жиынтықта керме ұзындығын ұлғайтуға мүмкіндік беретін ұзартқыш сымдар бар. Бұйра қондырмалардың көмегімен әртүрлі пішіндегі беттерге, сондай-ақ жету қиын жерлерге әсер етуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 18.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 185 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 620 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 8 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/51352_51353_51354_51355_51356.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Отказные письма/8.pdf |
| _пакеттегі ені | 340 мм |
| Бренд | STELS |
| Өлшемдері | 190 x 620 x 350 мм |
| Топ | Гидравликалық созбалар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 513-Гидравликалық созбалар |
| Максималды жүктеме кезіндегі қысым | 64 МПа |
| Пәндер саны | 16 |
| Ауыстырылатын саптамалардың саны | 7 |
| Максималды күш | 4 т |
| Жұмыс сұйықтығының көлемі | 0.28 л |
| Ерекшеліктері | қол жетегі |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996139005 |
- Бағасы: 81 710 ₸

