
Тік бұрышты күрек, 185 х 280 х 1190 мм, тұтас металл, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61612, 185 х 280 х 1190 мм тұтас металл тікбұрышты күрек құрылыс және ауыл шаруашылығы жұмыстарын жүргізу кезінде кәсіби пайдалануға арналған. Тік бұрышты пішінінің арқасында ол шұңқырлар мен траншеяларды қазумен тиімді күреседі. Ал кенептің үстіңгі жиегіндегі дөңгелек жиектің арқасында құрал тіпті қатты жерге оңай батырылады. Артықшылықтары Құрамында боры бар болат РУККИ — серпімді тор, тіпті жүктеме асып кетсе де, майысу қаупінсіз бастапқы қалпына келеді. Қос сенімділік — тұтқа кенепке дәнекерленген ғана емес, сонымен қатар тойтармалармен бекітілген, сондықтан күрек өте ұзақ уақытқа созылады. Шыңдалған төсем — ол қажетті қаттылыққа ие, сондықтан қарқынды пайдалануға оңай төтеп бере алады. Коррозиядан қорғау — болат құрал ұнтақ эмальмен қапталған. Жұмыстың ыңғайлылығы — күрек пластикалық тұтқамен және тұтқадағы ПВХ төсемімен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2 кг |
| Ұзындығы | 1190 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 105 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.НА34.Н04575 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОСП ООО "Вега" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.НА34.Н04575.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 280 мм |
| Жұмыс бөлігін шынықтыру | 35-53 HRC |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Тұтқаны бекіту | ручная дуговая сварка, заклепки |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Тұтқаның материалы | Полипропилен |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Бренд елі | Ресей |
| Тұтқаның жабын түрі | ұнтақ эмаль |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 185 мм |
| Штрих-код | 4606800059376 |
- Бағасы: 5 676 ₸

