
Сыланған шыны талшықты тор (5 х 5 мм), 1000 мм х 20 м Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 89063 шыны талшықты сылақ торы, тор өлшемі 5х5 мм, ені 1000 мм, ұзындығы 20 м, бұрыннан бар жарықшақтарды жабу және жаңаларының пайда болуын болдырмау, буындарды, сондай-ақ есіктер мен терезелердің жанындағы қабырғаларды нығайту үшін қолданылады. Полимерлі шыны талшықтан жасалған тор созылуға және жыртылуға төзімді, жабынның беріктігін қамтамасыз етеді және әрлеу материалдарының адгезиясын жақсартады. Температураның өзгеруіне және ылғалдылықтың әсеріне төтеп бере алады, сондықтан ішкі және сыртқы құрылыс жұмыстарына жарамды.Артықшылықтары Сылақ торы жабысқақ қоспаны қолданбай қолданылады, бұл онымен жұмыс істеуді жеңілдетеді.Тордың астында ауа көпіршіктері пайда болмайды, бұл әрлеу сапасын арттырады.Тордың материалы сілтілерге және басқа коррозиялық орталарға төзімді шыны талшық болып табылады, сондықтан ол барлық құрылыс ерітінділерімен үйлесімді.Тор ұзақ уақыт бойы ыдырамайды, бұл әрлеудің беріктігін қамтамасыз етеді.Бұйым денсаулыққа зиянсыз, сондықтан оны пайдалану экологиялық қауіпсіз.Тор жанбайды, бұл жабынның өрт қауіпсіздігін қамтамасыз етеді.Төлке картоннан жасалған, сондықтан оны тастаған кезде қоршаған ортаға зиян тигізбейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы | |
| Салмақ | 1.667 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1000 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 100 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Серпянки |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 890-Серпянкалар |
| Ұзындығы | 20 мм |
| Ұяшықтардың өлшемі | 5х5 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 1000 мм |
| Штрих-код | 4044996143026 |
- Бағасы: 5 918 ₸

