
Пневматикалық шегелерге арналған шегелер 16GA, қимасы 1,6 х 1,4, ұзындығы 19 мм, 2500 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 16GA Art. 57601 шегелері ағаш беттерге қаптамаларды, сырғаларды, плиткаларды және гипсокартондарды бекіту үшін қолданылады. Олар 19х1,6х1,4 мм жабдықпен толтырылған кез келген маркалы пневматикалық шегелерге орнатылады. Артықшылықтары: Шегелер никельмен қапталған болаттан жасалған, бұл олардың коррозияға төзімділігі мен беріктігін арттырады. Шегелер желімделген және блоктарға жиналған, сондықтан оларды пайдалану және сақтау ыңғайлы. Жиынтықта 2500 дана бар, сондықтан олар ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.71 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 86 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996146904 |
- Бағасы: 1 273 ₸

