
Пневматикалық шегелерге арналған шегелер 16GA, қимасы 1,6 х 1,4, ұзындығы 25 мм, 2500 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шегелер Matrix 16GA арт. 57603 шатыр жабындарын, қаптамаларды, жылытқыштарды, төсемдерді монтаждау үшін қолданылады. Олар пневматикалық шегелерге жабдық ретінде өлшемі 25х1,6х1,4 мм шегелерді пайдаланатын кез келген брендтерден толтырылады. Артықшылықтары: Шегелер беріктігімен және сынуға төзімділігімен ерекшеленеді, өйткені коррозияға қарсы жабыны бар болаттан жасалған. Жабдық желімделген және блоктарға жиналған, бұл пайдалану мен сақтаудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді. Шегелер ұзақ уақытқа жетеді, өйткені жеткізу көлеміне 2500 дана кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.92 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 86 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 26 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996146911 |
- Бағасы: 1 863 ₸

