
Мәрелік шегелер, (түйреуіштер) 23GA мәрелік пневматикалық шегеге арналған D 0.64 мм, ұзындығы 15 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 0,64 мм және ұзындығы 15 мм Matrix 23GA микрошпилькалары кез келген маркалы пневматикалық шегелермен жұмыс істеуге жарамды. Аяқтайтын шегелер беттерді ұқыпты және ұқыпты бекіту қажет болғанда ағаш материалдарын жылдам және дәл өңдеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Бекіткіштің көрінбейтін, бірақ сенімді болып қалуы маңызды болған кезде материалдарды сәндік өңдеумен тамаша жұмыс жасаңыз. Шегелер шыңдалған болаттан жасалған, сондықтан олар жоғары статикалық жүктемелерге төтеп бере алады. Қаптаудың үлкен көлемі — қаптамадағы 5000 шпилька материалдарға бейімделу және жұмысты мінсіз орындау үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 16.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 65 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 33 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996147086 |
- Бағасы: 795 ₸

