
Мәрелік шегелер, (түйреуіштер) 23GA мәрелік пневматикалық шегеге арналған D 0.64 мм, ұзындығы 18 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 23 GA типті миниатюралық әрлеу шегелерін өлшемі 0,64 x 18 мм жабдықпен жұмыс істейтін кез келген пневматикалық шегелермен жұмыс кезінде пайдалануға болады. Олар қалыңдығы 18 мм-ге дейінгі ағаш беттерін ұқыпты және көрінбейтін бекітуге, әр түрлі сәндік элементтерді және басқа да сынғыш құрылымдарды құрастыруға жарайды. Артықшылықтары: 23GA типті шпилькалар қарапайым көзге көрінбейді, бірақ сонымен бірге бекітудің сенімділігін қамтамасыз етеді. Пайдалану үшін шебердің күш-жігері қажет емес, соның арқасында жұмыс уақыты айтарлықтай үнемделеді. Шегелер өңделетін материалдарды бекітудің беріктігі мен беріктігін қамтамасыз ететін аспаптық шыңдалған болаттан жасалған. Бір қаптамада 5000 шеге бар — бұл тіпті мұқият және мұқият жұмыс істеу үшін ұзақ уақытқа жетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.41 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 19.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 65 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 33 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996147093 |
- Бағасы: 1 073 ₸

