
Мәрелік шегелер, (түйреуіштер) 23GA мәрелік пневматикалық шегеге арналған D 0.64 мм, ұзындығы 22 мм, 5000 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 23GA миниатюралық, бірақ төзімді әрлеу шегелері кез келген пневматикалық шегелермен жұмыс істеуге жарамды және құрылыс, монтаждау және жөндеу жұмыстарында кеңінен қолданылады. Диаметрі 0,64 мм және ұзындығы 22 мм болатын шегелер тіпті күл мен емен сияқты берік ағаш материалдарын біріктіре алады. Төбелер мен қабырғаларды безендіру, дизайн элементтерін жасау және жұмсақ шкаф жиһаздарын құрастыру үшін пайдалануға болады. Артықшылықтары: 23GA типті шпилькалар сенімділігі жағынан үлкенірек аналогтардан кем түспейтін максималды жасырын бетті бекітуді қамтамасыз етеді. Жабдық аспаптық шыңдалған болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары беріктігімен ерекшеленеді және қозғалыс кезінде майыспайды. Шегелермен жұмыс істеу күш-жігерді қажет етпейді, соның арқасында қысқа уақыт ішінде қажетті жиһазды оңай жасауға болады. Қаптамадағы 5000 шпилька — үлкен көлемдегі жұмыс үшін бір сатып алу жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.53 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23.5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 65 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 33 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | ЖО-ға арналған шығыс материалдары |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 576-Пневматикалық степлерлер мен шегелерге арналған шегелер мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996147116 |
- Бағасы: 1 207 ₸

