
Алюминий деңгейі, магнит, фрезерленген, 3 көз (1 айналы), екі компонентті тұтқалар, 600 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алюминий деңгейі Matrix 34731 ұзындығы 600 мм, магнитті, фрезерленген, екі компонентті тұтқалары, 3 көзі және 1 айналы шағылыстырғышы бар, өлшеу құралдарының санатына жатады. Беттердің көлденең, тік және 45 градус бұрыштан ауытқуын бақылау үшін қолданылады. Құрал жоғары дәлдікті талап ететін жұмыстарды орындау кезінде қажет болады.Ескертпе: 90 градустық тік ауытқуды анықтау үшін көпіршікті ампуланы тек деңгейдің жоғарғы позициясында пайдалану керек. Тек негізгі беті жұмыс беті болып табылады (180 градус ампулаға қарама-қарсы).Артықшылықтарықорпус алюминий профилінен жасалған — коррозияға ұшырамайтын жеңіл және берік материал.Деңгейлік саңылауларды электронды калибрлеу және жұмыс бетін фрезерлеу өлшеу қателігін 0,5 мм/м дейін төмендетуге мүмкіндік берді.Корпуста құралды ыңғайлы ұстауға арналған тұтқалар және ілулі сақтауды ұйымдастыруға арналған 2 тесік бар.Корпустағы өлшеу шкаласы құралды сызғыш ретінде пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.687 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Уровни |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 347-Уровни фрезерованные 2 глазка + 1 зеркальный "MATRIX" |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Көзшелер саны | 3 |
| Материал | Алюминий қорытпасы |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттер, резеңке тығындар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Дәлдік | 0,5 мм/м |
| Штрих-код | 4044996145051 |
- Бағасы: 6 167 ₸

