
Полипропилен құбырларын дәнекерлеуге арналған аппаратқа тефлонмен қапталған саптамалар, D: 20 мм, 25 мм Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Kronwerk 94282 екі жұптастырылған саптамалары полипропилен құбырларын кез келген ТМ-ден дәнекерлеуге арналған аппараттың тиімді жұмысын қамтамасыз етеді. Әрбір саптама 2 бөліктен тұрады — біреуі құбырға, екіншісі фитингке арналған. Саптамалардың диаметрі 20 және 25 мм. Олар су құбыры жүйелерін құру және жөндеу кезінде пайдаланылуы мүмкін. Артықшылықтары: Жабыспайтын жабын пластиктің жабысып қалуына жол бермейді және шығын материалдарының қызмет ету мерзімін ұзартады. Саптамалар жоғары температура мен химиялық заттардың әсеріне төзімді, беріктігі жоғары полимерден жасалған. Физикалық қасиеттеріне байланысты саптамалар ластанудан дерлік таза.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.125 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 115 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 942-Насадки для пайки пластиковых труб |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996135281 |
- Бағасы: 800 ₸

