
Қырғышқа арналған қосалқы жүздер 79547, 79539, 39.5 x 19.5 мм, 5 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 79551 қалақтарының өлшемі 39,5 х 19,5 мм, 5 дана, қырғыштардың көп саны үшін қосалқы кескіш элементтер болып табылады: арт. 79547, 79539, 79505, 79544. Олардың арқасында әйнекті, плиткаларды және басқа тегіс беттерді мұқият тазалауға болады. Артықшылықтары Тозуға төзімділік және беріктік — пышақтар 60 көміртекті болаттан жасалған, 55-60 HRC қаттылыққа дейін шыңдалған және өткір қайралған. Пышақтардың үлкен қоры — жиынтықта 5 дана жұмыстың үлкен көлеміне жетеді. Пластикалық қорап пышақтарын қауіпсіз сақтауға және тасымалдауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.011 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 65 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 24 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Қырғыштар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 795-Қырғыштар |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қарындаш қап |
| Пышақтың ені | 39.5 мм |
| Штрих-код | 4044996161020 |
- Бағасы: 252 ₸

