
Алмаздан тазартылған кесе, 125 мм, Турбо Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 125 мм Denzel Turbo 72970 алмазды аршу шыныаяқының қондыру диаметрі 22,2 мм және бұрыштық тегістеуіш білігіне орнатуға арналған. Бетонды, тасты, кірпішті, гранитті, мәрмәрді әрлеп тегістеу үшін қолданылады. Бетіне тегістік бере отырып, ұсақ бұдырларды тиімді жояды. Оңтайлы таңдалған байлам алмаздардың жоғары концентрациясымен біріктіріліп, шыныаяқтың максималды өнімділігін қамтамасыз етеді. Шыныаяқ кәсіби пайдалану үшін ұсынылады. Артықшылықтары Турбокомпрессорлы жұмыс қабатының жетілдірілген пішінді сегменттері бар, бұл қызып кетуден қорғауды және жақсартылған шламды шығаруды қамтамасыз етеді. Алмаз қабатының биіктігі 6 мм, сондықтан шыныаяқтың жұмыс істеу мерзімі жоғары. Кең жұмыс беті тегістеудің тегістігін арттырады. Корпус тостағанды коррозиядан қорғайтын эмальмен қапталған. Шыныаяқ ірі зауытта қатаң технологиялық бақылаумен шығарылады, бұл оның жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.46 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.74719-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74719-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Сегменттің биіктігі | 6 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сегменттер саны | 12 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996150758 |
- Бағасы: 5 472 ₸

