
Алмаздан тазартылған кесе, 125 мм, Агрессор Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 125 мм, 22,2 мм қону тесігі бар Denzel "Агрессор" 72972 алмазды аршу шыныаяқы сәйкес өлшемдегі бұрғылау қондырғыларымен жұмыс істейтін бұрыштық тегістеуіштермен бірге қолданылады. Ол бетонды, тасты, мәрмәр және гранит плиталарын, сондай-ақ кірпішті өрескел және әрлеу үшін тегістеу үшін қолданылады. Шыныаяқ тігістер мен жіктерді тазалайды, ағындарды (бірнеше өтуде) және ұсақ бұдырларды жояды. Алмаздардың жоғары тығыздығына және теңдестірілген байланысына байланысты қатты материалдарды өңдеуде тиімді. Саптама үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға жарамды. Артықшылықтары Жұмыс бетінің жетілдірілген құрылымы шламның белсенді бөлінуіне және жылудың таралуына ықпал етеді, сондықтан жұмыс кезінде шыныаяқ қызып кетпейді. Алмаз қабатының биіктігі 6 мм, бұл шыныаяқтың жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Тостағанның корпусында шаңды кетіруге арналған саңылаулар бар, бұл тегістеу сапасын жақсартады және жабдықтың қызмет ету мерзімін ұзартады. Тостағанның болат беті тоттан қорғау үшін эмальмен қапталған. Шыныаяқ фирмалық зауытта барлық технологиялық талаптарға сай жасалған, бұл оның жоғары сапасына кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.46 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.74719-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74719-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Сегменттің биіктігі | 6 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сегменттер саны | 10 шт |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996150772 |
- Бағасы: 3 425 ₸

