
Алмаздан тазартылған кесе, 230 мм, Turbo Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 230 мм Matrix Turbo 72992 алмазды тазалау шыныаяқы бұрыштық тегістеуіштің білігіне орнатылады, ол үшін 22,2 мм қону тесігі қарастырылған. Бетон, тас, мәрмәр, гранит және кірпіш беттерге соңғы тегістікті беру үшін, сондай-ақ гранит немесе мәрмәр тақталарын тегістеу үшін қолданылады. Шыныаяқ жұмыс қабатындағы гауһар концентрациясының жоғарылауына және теңдестірілген байламға байланысты жоғары өнімділікті көрсетеді. Кәсіби қолдануға арналған. Артықшылықтары Турбоагрегатталған бет салқындатуды және жабдықтың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Өңделетін бетпен жанасу аумағының ұлғаюына байланысты тегістеу тез және бірқалыпты өтеді. Корпустағы саңылаулар шламды ағызады, бұл шыныаяқтың мерзімінен бұрын тозуына жол бермейді. Эмаль жабыны саптаманы коррозиядан қорғайды. Алмаз қабатының биіктігі 6 мм жоғары жұмыс ресурсы бар. Қатаң технологиялық бақылаумен жасалған аршу шыныаяқы өте сенімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.74719-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74719-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Сегменттің биіктігі | 6 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 230 мм |
| Сегменттер саны | 56 шт |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996150741 |
- Бағасы: 14 536 ₸

