
Алмаздан тазартылған кесе, 230 мм, екі қатарлы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 72991 диаметрі 230 мм, қону тесігі 22,2 мм болатын екі қатарлы алмазды аршу шыныаяқы бетон, тас, кірпіш, мәрмәр және гранит беттерін өрескел өңдеуге арналған бұрыштық тегістеуіштерге арналған жабдық болып табылады. Жіктерді, жіктерді, бұдырларды тазалауды, ағындарды кетіруді жүзеге асыруға мүмкіндік береді. Ерітінділерді жағар алдында оның адгезиялық қабілетін жақсарту үшін беттің кедір-бұдырлығын береді. Жұмыс бөлігінің сегменттері 2 қатарға орналастырылған, сондықтан саптама жоғары өнімділікке ие және материалдың қалың қабатын алып тастайды. Шыныаяқ кәсіби қолдануға арналған. Артықшылықтары Алмаздардың тығыздығы жоғарылаған және теңдестірілген байламы бар қалыңдығы 6 мм жұмыс қабаты шыныаяқты жоғары ресурспен қамтамасыз етеді. Корпустағы саңылаулар шлам мен жылуды кетіруге қызмет етеді, бұл тегістеу сапасын жақсартады және саптаманың қызмет ету мерзімін ұзартады. Корпустың болат беті коррозиядан қорғайтын эмальмен қапталған. Шыныаяқ барлық технологиялық талаптарды сақтай отырып, мамандандырылған зауытта шығарылады, бұл оның жоғары сапасын дәлелдейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.74719-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74719-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 260 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Сегменттің биіктігі | 6 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 230 мм |
| Сегменттер саны | 20 шт |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996150734 |
- Бағасы: 14 803 ₸

