
Биттер мен шеткі бастиектер жинағы бар қайтымды бұрағыш, 15 дана, CrV Matrix Pro
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
CrV болаттан жасалған биттер мен розеткалар жинағы бар Matrix PRO 13343 реверсивті бұрағыш 15 данадан тұратын жинаққа кіреді. және бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Ол PH, SL және TORX сплайн биттерімен, сондай-ақ ең көп таралған өлшемдегі соңғы розеткалармен бірге жеткізіледі. Жинақтағы адаптердің арқасында розетка басын орнату бірнеше секундты алады. Ысырмалы механизм жұмыс уақытын қысқартады, себебі шеберді тұтқаны ұстау қажеттілігінен босатады. Бұрауыш жартылай кәсіби салада және күнделікті өмірде монтаждау және жөндеу жұмыстарын орындау үшін пайдалы. Артықшылықтары Бұрауыштың өзегі, қашаулары және ұштары хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған, бұл олардың жоғары беріктігі мен тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Саптамалардың қаттылығы 50-60 HRC құрайды, сондықтан олар айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады. Реверс қосқышы қондырманың айналу бағытын лезде өзгертуге мүмкіндік береді. Бұрауыштың корпусында биттер мен розеткаларға арналған бөліктер қарастырылған, сондықтан олар сақтау және тасымалдау кезінде жоғалмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.31 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Пәндер саны | 15 |
| Бит материалы | CrV |
| Мин. қаптама | 6 жасырын |
| Ерекшеліктері | торцевые головки |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ауыстырылатын биттердің түрі | SL, PH, TORX |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Форма-фактор | прямая |
| Штрих-код | 4044996156101 |
- Бағасы: 2 983 ₸

