
Бетонға арналған FUBAG Beton Extra D300mm/ 25.4mm алмазды кесу дискісі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетонға арналған FUBAG Beton Extra D300mm/ 25.4mm алмазды кесу дискісі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 1.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3627 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 37300-4 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | FUBAG тас кескіш станоктарына арналған D 30 мм-ден 25.4 мм-ге дейінгі адаптер сақинасы, PK 30M және ExpertLine тас кескіш станоктары, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Сегменттің биіктігі, мм | 14 |
| Биіктік_шиптор | 8.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 300 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 25,4 |
| Ұзындық_шиптор | 305.00 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | Бетонға арналған FUBAG Beton Extra D300mm/ 25.4mm алмазды кесу дискісі |
| Ең жоғары баға | 5400.00 |
| Ең төменгі баға | 5400.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Бетонға арналған FUBAG Beton Extra D300mm/ 25.4mm алмазды кесу дискісі |
| Сайттың атауы толық | Бетонға арналған FUBAG Beton Extra D300mm/ 25.4mm алмазды кесу дискісі |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | GB1D0G0R25BVPI, 4FB38L0SIEGE3K |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қолдану | Станоктар. Ылғалды кесу. / Бензин кескіш. Құрғақ кесу. |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 8704 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20140711 |
| Мақалалар | Қандай плитка кескішті таңдау керек: Қолмен немесе электрмен |
| Сегменттің ені, мм | 3,1 |
| Шиптордың ені | 305.00 |
| Штрих-код | 4260614312524 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

