
Асфальтта FUBAG AL-I D450mm/ 25.4mm алмазды кесу дискісі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Асфальтта FUBAG AL-I D450mm/ 25.4mm алмазды кесу дискісі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 3.654 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 2696 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 58328-4 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | FUBAG тас кескіш станоктарына арналған D 30 мм-ден 25,4 мм-ге дейінгі адаптер сақинасы, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Сегменттің биіктігі, мм | 8 |
| Биіктік_шиптор | 20.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 450 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 25,4 |
| Ұзындық_шиптор | 520.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/714/7g2wakpstxwohhyiiewif4qw4gqly9aw/AL_ID450_58328_4_V2.jpg |
| Қысқаша атауы | Асфальтта FUBAG AL-I D450mm/ 25.4mm алмазды кесу дискісі |
| Ең жоғары баға | 30920.00 |
| Ең төменгі баға | 30920.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Асфальтта FUBAG AL-I D450mm/ 25.4mm алмазды кесу дискісі |
| Сайттың атауы толық | Асфальтта FUBAG AL-I D450mm/ 25.4mm алмазды кесу дискісі |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L0SIAF8TF, 4FB38L0SIDD0HN |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қолдану | Арнайы техника. Ылғалды кесу. |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 6200 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20060407 |
| Мақалалар | Қандай плитка кескішті таңдау керек: Қолмен немесе электрмен |
| Сегменттің ені, мм | 3,6 |
| Шиптордың ені | 520.00 |
| Штрих-код | 4047579583288 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

