
FUBAG Stein Pro d230мм/ 22.2 мм тасқа арналған алмазды кесу дискісі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Stein Pro d230мм/ 22.2 мм тасқа арналған алмазды кесу дискісі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.872 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3638 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 11230-3 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | NOKEY жылдам қысқышты гайка, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Сегменттің биіктігі, мм | 10 |
| Биіктік_шиптор | 8.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 230 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 22,2 |
| Ұзындық_шиптор | 290.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/830/7tt059394jzv0q753bie76w8s046luo3/SteinProD230_11230_3_V2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/f94/xrqanahx83hsplrr7h7in65h2gbhv1ii/SteinProD230_11230_3_V3.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Stein Pro d230мм/ 22.2 мм тасқа арналған алмазды кесу дискісі |
| Ең жоғары баға | 3510.00 |
| Ең төменгі баға | 3510.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Stein Pro d230мм/ 22.2 мм тасқа арналған алмазды кесу дискісі |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Stein Pro d230мм/ 22.2 мм тасқа арналған алмазды кесу дискісі |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L0SHEDCI2 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қолдану | ҚАР. Құрғақ кесу. |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 8571 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20110414 |
| Мақалалар | Қандай плитка кескішті таңдау керек: Қолмен немесе электрмен |
| Сегменттің ені, мм | 2,6 |
| Шиптордың ені | 265.00 |
| Штрих-код | 4260614312692 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

