
FUBAG Stein Pro D300 мм/ 30-25,4 мм тасқа арналған гауһар тасты кесу дискісі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Stein Pro D300 мм/ 30-25,4 мм тасқа арналған гауһар тасты кесу дискісі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3649 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 11300-6 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | FUBAG тас кескіш станоктарына арналған D 30 мм-ден 25.4 мм-ге дейінгі адаптер сақинасы, PK 30M және ExpertLine тас кескіш станоктары, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag жұмыс костюмі, Fubag қорғаныс костюмі |
| Сегменттің биіктігі, мм | 10 |
| Биіктік_шиптор | 8.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 300 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 30 / 25,4 |
| Ұзындық_шиптор | 305.00 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Stein Pro D300 мм/ 30-25,4 мм тасқа арналған гауһар тасты кесу дискісі |
| Ең жоғары баға | 5760.00 |
| Ең төменгі баға | 5760.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Stein Pro D300 мм/ 30-25,4 мм тасқа арналған гауһар тасты кесу дискісі |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Stein Pro D300 мм/ 30-25,4 мм тасқа арналған гауһар тасты кесу дискісі |
| Қалдық | 1 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | 4FB38L0SI457LT, 4FB38L0SIG0MU1 |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қолдану | Станоктар. Ылғалды кесу. / Бензин кескіш. Құрғақ кесу. |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 7681 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20110414 |
| Мақалалар | Қандай плитка кескішті таңдау керек: Қолмен немесе электрмен |
| Сегменттің ені, мм | 2,8 |
| Шиптордың ені | 325.00 |
| Штрих-код | 4260614312708 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

