




Пневмостеплер Patriot ANG 210 R (1-де 3)
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пневмостеплер әмбебап PATRIOT ANG 210 R ішкі әрлеу жұмыстарында, сондай-ақ жиһазды өндіру және жөндеу үшін қолданылады. Құрал бекіткіштердің үш түрімен жұмыс істейді: 90 (18GA) типті қапсырмалармен, 18 (18GA) типті шегелермен және 16 (16 GA) әрлеу шегелерімен. Степлердің берік конструкциясы ішкі элементтерді механикалық зақымданудан сенімді қорғайды. Гофрленген резеңкеленген тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді, бұл ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Patriot |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Базалық бірлік | дана |
| Салмағы (кг) | 1.32 |
| Қаптамадағы салмағы, кг | 1.5 |
| Қаптаманың габариттері, см | 26х6х26 |
| Шеге | 18 тип (18GA), ұзындығы 10-50 мм, қимасы 1,25 х 1,0 мм, қалпағы 2 мм |
| Мәрелік шеге | 16 типті (16ГА), ұзындығы 19-50 мм, қимасы 1,6 х 1,4 мм, қақпағы 3 мм |
| "Қолданыстағы" кезеңінің күні; | 2022-07-28T11:26:29 |
| Журналдың сыйымдылығы (қапсырмалар/шегелер), дана | 100 |
| Тауар санаты | Пневмостеплер 3-і 1-де |
| Жеткізу жиынтығы | Пневмогайковерт: 1 шт.; Ключ: 2 шт.; Переходник резьба/быстросъемник (установлен): 1 шт.; Масло: 1 шт.; Инструкция по эксплуатации |
| Модельдің атауы | ANG 210 R |
| Жалғаушы штуцер, дюйм | 1/4 |
| Жұмыс қысымы, бар | 4-7 |
| Ауа шығыны, л/мин | 85 |
| Шығын материалдары | 830902159; 830902162; 830902160; 830902163; 830902158; 830901037 |
| Қапсырма | 90 типті (18ГА), ұзындығы 13-40 мм, ені -5,7 мм, қимасы 1,25 х 1,0 мм |
| Өмірлік циклдің кезеңі | Қолданыстағы |
| Қосылу түрі | жылдам ажырату |
| Жеткізушіден WMS-ке соңғы қабылдауда орау | қаптама 10 дана |
| Файлдар | https://onlypatriot.com/upload/iblock/36f/xfcbn6iofxcvhh0u9zoxya6sh9xmg6st/830902049__instruction.pdf |
| Штрих-код | 20062873 |
- Бағасы: 30 990 ₸






