
Қылқаламды кескіш, 500 мм, резеңкеленген болат тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Болат резеңкеленген тұтқалары бар ұзындығы 500 мм Palisad 60562 щеткалы кескіш бағбандарға аумақты күтіп ұстау үшін пайдалы. Бұл бұталар мен қоршаулардың ұқыпты көрінуіне көмектеседі. Қылқаламды кескіш жасарту және оларға қажетті пішінді беру үшін қалыңдығы 10 мм-ге дейін жас бұтақтарды кесуге жарайды. Артықшылықтары Суық штамптау технологиясымен жасалған болат қалақтар щетка кескіштің сенімділігі мен жоғары қызмет ету мерзіміне кепілдік береді. Пышақтар жоғары жиілікті индукциялық токпен сөндірілді және зауытта қайралды, сондықтан олар кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды. Коррозияға төзімді май жабыны пышақтарды тоттың пайда болуынан қорғайды, сонымен қатар оңай кесуге мүмкіндік береді. Кіріктірілген қысуды шектегіш қауіпсіздік механизмі ретінде әрекет етеді және щетка кескіштің сынуына жол бермейді. Тұтқалар орташа көміртекті болаттан жасалған және коррозияға қарсы ұнтақ эмальмен қапталған, сондықтан олар беріктігімен ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 500 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 640 кг |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 608-Садовые ножницы |
| Кесетін бөліктің ұзындығы | 190 мм |
| Пышақтардың материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | сталь |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | полиуретанды көбік |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | для молодых побегов диаметром до 10 мм |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 500 мм |
| Кесетін жүздің жабыны | тоттануға қарсы май |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | ТВЧ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4044996139746 |
- Бағасы: 4 115 ₸

