
Тікелей кескіш, 350 мм, болат резеңкеленген тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Болат резеңкеленген тұтқалары бар ұзындығы 350 мм Palisad 60568 түзу кескіш қалыңдығы 25 мм-ге дейін тірі бұтақтарды кесуге арналған. Ұзын тұтқалар айтарлықтай күш салуға мүмкіндік береді. Орташа көміртекті болаттан жасалған, дәлме-дәл қайралған шыңдалған кескіш қалақ кесуді жеңілдетеді және жұмыс қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды. Құрал бақша мен көкөніс бақшасына күтім жасауға арналған және саяжай иелеріне пайдалы болады.Артықшылықтарыбұрандалар ұнтақ эмальмен қапталған, бұл коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді және кескіштің қызмет ету мерзімін ұзартады.Кескіш қалақ тоттануға қарсы маймен қапталған, төменгі жағы коррозиядан қорғау үшін тотыққан.Конструкцияда кесу сапасын арттыру үшін пышақтардың жабылу тығыздығын реттеуге мүмкіндік беретін реттеу бұрандасы қарастырылған.Тұтқалар профильді болат құбырдан жасалған, сондықтан кескіш айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Тұтқаларда жұмыс кезінде жайлылықты арттыратын жұмсақ полиуретанды көбік төсемдері бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 375 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 132 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.411 кг |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 25 мм |
| Кесетін жүздің материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқалардың материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | полиуретанды көбік |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі тармақтар үшін |
| Кесетін жүздің жабыны | оцинковка |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996139753 |
- Бағасы: 3 214 ₸

