
Бақшаға арналған арба, жүк көтергіштігі 90 кг, көлемі 65 л Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бақшаға арналған арба бір доңғалақты, жеңіл және маневрлі. Жүк көтергіштігі 90 кг, шанақ көлемі 65 литр. Екі жартылай жақтаудан тұратын жақтау қалыңдығы 1,2 мм 25 мм құбырдан жасалған, ұнтақ эмальмен боялған. Шанақ мырышталған болаттан жасалған, қалыңдығы 0,6 мм. Дөңгеленген ернеулер мен в сөресі шанақтың үстіңгі жиегінің беріктігін қамтамасыз етеді. Арба камерасы бар пневматикалық доңғалақпен жабдықталған. Доңғалақта екі шарикті подшипниктің болуы бақша арбасының жүкпен оңай қозғалуына әкеледі. Дөңгелектің дискісі дәнекерленген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 1380 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 600 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 8.75 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Дөңгелектің диаметрі | 360 мм |
| Раманың диаметрі | 25 м |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 90 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 3.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Науаның көлемі | 65 л |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4606800052230 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

