
Доңғалақ жиектеріне арналған алтыбұрышты соққылы бастиек, 21 мм, 1/2, CrMo Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бекіткіш элементтерді гайковерт көмегімен монтаждау/бөлшектеу үшін қолданылады. Бұйымдардың алтыбұрышты жұмыс профилі болады. Автомастерлік шеберханаларда, слесарлық шеберханаларда қолданылады. Ерекшеліктері Жоғары сапалы хром-молибденді болаттан жасалған. Қорғаныс жабыны - фосфаттау. Пластикалық қорғаныс саптамалары. Жұқа қабырғалар. Артықшылықтары Жоғары динамикалық жүктемелерге төтеп береді. Коррозияға қарсы жабын. Автокөлік жиектерін зақымданудан қорғайды. Жету қиын жерлерде жұмыс істеу үшін. Жиынтықтылық Доңғалақ жиектеріне арналған алты қырлы соққылы бастиек, 21 мм - 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30.1 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 86.7 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.05.2020 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 1705 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/1705.pdf |
| _пакеттегі ені | 30.1 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 278 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 139-Соқпалы бастар |
| Болат маркасы | CrMo |
| Мақсаты | для гайковерта |
| Ерекшеліктері | екпінді |
| Бастың өлшемі | 21 мм |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 6 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996162836 |
- Бағасы: 2 103 ₸

