
Біріктірілген тістеуіктер 210 мм, күшейтілген жүйе, Pro Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 210 мм, арматураланған жүйесі бар Matrix PRO 17061 құрама тістеуіктері жалпақ бөлшектерді бекіту және ұстау, сондай-ақ сымдарды немесе сымдарды кесу үшін қолданылады. Топсаның кесу жиектеріне ығысуы көбірек күштің берілуіне мүмкіндік береді және кесудің тиімділігін арттырады. Тістеуіктер құрылыс және жөндеу саласында кәсіби қолдануға арналған.АртықшылықтаРыжұмыс бөлшектері хром-ванадий тобындағы болатты соғу арқылы жасалады, бұл құралдың жоғары беріктігін қамтамасыз етеді.Кесетін беттердің қаттылығы жоғары жиілікті токтармен сөндірілгендіктен 56-62 HRC құрайды, бұл құралдың ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді.Болат бөлшектер тотығудан коррозиядан қорғалған, сондықтан тістеуік ұзақ уақыт қызмет етеді.Тұтқалар мен топсаның арасында ұстауға және ұстауға арналған қосымша аймақтар бар, бұл құралдың мүмкіндіктерін кеңейтеді.Екі компонентті тұтқаларда жұмыс кезінде сенімді ұстау мен жайлылықты қамтамасыз ететін "шағыл" аймақтары бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23.8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 286 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 108 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.433 кг |
| Топ | Топсалы-ерінді аспап |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 169-Құрама тістеуіктер |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996153797 |
- Бағасы: 4 743 ₸

