
ТВ-5 жылу зеңбірегі (желдеткіш жылытқыш) 220 В, 3 режим, желдеткіш, 3000-4500 Вт Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуаты 4,5 кВТ Сибртех ТВ-5 жылу пистолетін тұрғын үйлер мен өндірістік үй-жайларды, ауданы 50 м2 дейінгі құрылыс алаңдарын жылыту үшін, сондай-ақ беттер мен заттарды кептіру үшін тиімді пайдалануға мүмкіндік береді. Ол жылыту режимін таңдауға мүмкіндік береді: 3000 Вт қуатта ішінара, толық (4500 Вт) немесе тек желдетуді іске қосыңыз. Зеңбіректің өнімділігі 420 м3/сағ, ал оның жұмысының температуралық диапазоны -10-дан +40 °C-қа дейін. Бұл қойылған міндеттерді тиімді шешуді қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Құбырлы электр жылытқышы жасалған тот баспайтын болат коррозияға ұшырамайды. Бұл оны 93% ылғалдылықта пайдалануға болатынын білдіреді, сондықтан зеңбірек көптеген жылдар бойы қызмет етеді. Термостат пен термостат қыздыру элементінің жұмысын бақылайды, корпус шамадан тыс қызған кезде оны өшіреді және салқындағаннан кейін автоматты түрде қайта қосады. Бұл температураның тұрақты деңгейін қамтамасыз етуге және желдеткіш жылытқышының мерзімінен бұрын істен шығуын болдырмауға мүмкіндік береді. Қос қабырғалы корпус қаңылтыр болаттан жасалған. Ол желдеткіш жылытқышпен жанасқанда пайдаланушыны күйіп қалудан қорғайды және сыртқы әсерлердің әсерінен сынудың алдын алады. Ұзартылған құбыр түріндегі корпус желдеткіш жылытқышы арқылы жоғары жылдамдықпен кедергісіз өтетін жылы ауаның біркелкі ағынын тиімді қалыптастырады. Бұл үй-жайды жылыту уақытын қысқартуға мүмкіндік береді. Басқару блогындағы айналмалы қосқыш қыздыру температурасын оңай реттеуге мүмкіндік береді. Электрлік жастық торлармен диаметрі 12,5 мм-ден асатын бөгде заттардың түсуінен қорғалған (IP20 стандарты), бұл үй-жайларда қауіпсіз жұмыс істеуді және ішкі бөліктердің қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Зеңбіректің қозғалысын жеңілдететін тасымалдау тұтқасы тірек аяқтарына біркелкі ағып кетеді. Бұл конструкция тұрақтылықты қамтамасыз етеді және мылтықты бетіне мықтап бекітуге мүмкіндік береді. Жылу пистолетінің кепілдігі 3 жылға дейін ұзартылады және дұрыс жұмыс істегенде оның қызмет ету мерзімі кемінде 7 жылды құрайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 425 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96432_96433_96434_96435_manual_print.pdf |
| _пакеттегі ені | 350 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 964-Электрлік жылу зеңбіректері |
| Максималды ток | 20,5 А |
| Қуат | 4.5 кВТ |
| Жылыту кезіндегі қуат | 4,5 кВт |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Ерекшеліктері | Қызып кетуден қорғау |
| Жылыту алаңы | до 50 кв. м |
| Қыздыру элементінің түрі | круглый тэн |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800061850 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

