
КК-1500/24, 1,5 кВТ, 198 л/мин, 24 л ауа компрессоры, тікелей жетек, майлы Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех КК-1500/24 компрессоры үрлеу және жөндеу жұмыстарына, шағын өндірістерде, автосервистерде, гараждарда және үй жағдайларында шиналарды үрлеуге арналған. Сығылған ауа 24 литрлік ықшам қабылдағышта жиналады, содан кейін пневматикалық құралға түседі: бұрағыш, степлер және т.б. Салмағы аз болғанымен, компрессор 198 л/мин тұрақты жоғары өнімділікті қамтамасыз ете алатын қуатты қозғалтқышпен жабдықталған. Қозғалтқыш орамасының ұқыпты және берік бекітілуі, сондай-ақ статордың магниттік тізбегінің ұлғайтылған өлшемі бұйымның сенімділігі мен қызмет ету мерзімін одан әрі арттырады. Артықшылықтары: Манометрлердің ыңғайлы орналасуы - қысым деңгейін бақылау үшін еңкейудің қажеті жоқ, оператор тұрса да көрсеткіштер жылдам оқылады. Көлемді қаптама - қозғалтқыш пластикалық корпуспен жабылған, сондықтан ол шаң мен сыртқы зақымданудан қорықпайды, ал оператор күйіп қалудан қорғалған. Үлкен қанаттары бар шойын цилиндр - салқындату қалқандарының ұлғайтылған ауданы цилиндрдің қызуын баяулатады, тозуға төзімділігін арттырады және өнімділікті жоғары деңгейде ұстайды. Ток бойынша қорғаныс - компрессор ток күші қауіпсіз шектен асқан жағдайда өшіріледі, мұндай шешім қозғалтқыштың қауіпсіздігін қамтамасыз етеді. Термоқорғау - қызып кету кезінде қозғалтқыштың жұмысы тоқтатылады, осылайша компрессордың жұмысындағы ақаулардың және негізгі тораптардың зақымдануының алдын алады. Газды уақтылы шығару - тыныс алу картердегі қысымды теңестіреді және оның артық болуына жол бермейді. Картердің қосымша өңделуі - түйісетін беттерден микрондық ақаулар жойылады, сондықтан тығыздағыштар тығыз орналасады және майдың ағып кетуіне жол берілмейді. Ресиверден конденсатты төгуге арналған эргономикалық шарикті клапан - жиналған ылғал кілтті пайдаланбай тез жойылады, кран қышқылданбайды. Ыңғайлы қосқыштар - Rapid (Еуро) қосқыштары арқылы пневматикалық құрал бірнеше секундта қосылады. Сапалы орындалуы - ресивер қалыңдығы 2 мм-ден асатын металдан жасалған, ішкі бұзылудан коррозияға қарсы жабынмен қорғалған, ал сырты ашық түске боялған. Ұтқырлық - 2 доңғалақ және тасымалдау тұтқасы жүйені қажетті орынға жылдам жылжытуға мүмкіндік береді. Дірілге қарсы тірек - резеңкеленген табан компрессордың жұмысындағы тербелістерді басады. Ықшамдылық - тұтқа компрессордың өлшемдерінен шығып тұрмайды, оның орналасуы үшін көп орын қажет емес.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 280 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 640 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.23469-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.23469-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 590 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 22 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Компрессорлар және пневмоқұралдар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 580-Ауа компрессорлары |
| Максималды қысым | 8 бар |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Ресивердің көлемі | 24 л |
| Ерекшеліктері | тасымалдау дөңгелектері |
| Өнімділік | 198 л/мин |
| Бренд елі | Ресей |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Компрессор түрі | поршневой прямой привод |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Майлау материалының түрі | майлы |
| Штрих-код | 4044996154077 |
- Бағасы: 50 190 ₸

