
Бензин триммері DTL-33S, 33 см3, айырғыш штанга, 2 бөліктен тұрады Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DTL-33S бензинді кескіш көгал шөптерін күтуге, арамшөптерді шабуға және ұсақ бұталарды кесуге арналған. Ол екі кескіш құралмен, балық аулау сызығымен және болат пышақпен жабдықталған. Шабу ені таңдалған саптамаға байланысты 25,5 см немесе 42 см құрайды. Бензотриммер отынмен жұмыс істейді және электр желісіне тәуелді емес, сондықтан оны шалғай аудандарда жұмыс істеу үшін өзіңізбен бірге алып жүруге болады, сонымен қатар сымды зақымдаудан қорықпай маневр жасау ыңғайлы. Артықшылықтары: Қозғалтқыш цилиндрі кеуекті хроммен қапталған және шыңдалған, сондықтан поршеньдік топтың ресурсы жоғары. Қорғаныс қалқаны ұшып бара жатқан тастар мен бұтақтардың пайдаланушыға жетуіне жол бермейді. Желіні берудің жартылай автоматты жүйесі оның ұзындығының жылдам ұлғаюын қамтамасыз етеді. Қозғалтқышты баяулатпай, орауышты жерге аздап соғу жеткілікті. Шектеу пышағы қозғалтқышқа түсетін жүктеменің жоғарылауын және оның қызып кетуін болдырмай, артық сызықты автоматты түрде кеседі. Кесу сызығы үш жүзді болат пышаққа және артқа оңай ауыстырылады, бұл жұмысты тезірек орындауға мүмкіндік береді. Қозғалтқыш отынды үнемді пайдаланады, ал жанармай багының мөлдір қабырғалары оның тұтынылуын бақылауға көмектеседі. Штанга екі бөліктен тұрады, сондықтан қайшы сақтау және тасымалдау кезінде көп орын алмайды. Велосипедтің асимметриялық тұтқасы қолға мінсіз орналасады, резеңкеленген тұтқалар қосымша жайлылықты қамтамасыз етеді. Жамбас қорғанысы бар иық белдігі оператордың биіктігіне қарай реттеледі. Ол қолдағы жүктеменің бір бөлігін алып қана қоймайды, сонымен қатар аяққа жағымсыз соққылардың алдын алады. Оңтайландырылған амортизациялық жүйе тербелістерді басады және денсаулыққа зиянсыз қауіпсіз жұмысты қамтамасыз етеді. Сенімді редуктор, күшейтілген ілінісу жүйесі және беріктігі жоғары материалдар триммерге кепілдікті 3 жылға дейін арттыруға мүмкіндік берді. Триммердің салмағы небәрі 7.6 кг, сондықтан оны қолыңызда ұстауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.05.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА83.А.00917-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-1" ОС "Сертификат-Стандарт" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96262.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА83.А.00917-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 940 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7.2 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 1.8 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 33 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.8 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.1 л/ч |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | разъемная |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 50 140 ₸

