
Бензинді триммер DTL-43, 43 см3, алмалы-салмалы штанга, 2 бөліктен тұрады Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel DTL-43 бензинді қайшы көгалдарды өңдеуге, жас бұталарды кесуге, арамшөптерді кесуге және кішкентай ағаштарды кесуге арналған. Қозғалтқыш 2,5 а.к. саптамалардың айналу жылдамдығын 9500 айн/мин қамтамасыз етеді. Жинаққа 2 қондырма кіреді: балық аулау сызығы бар катушка (шабу енін 42 см қамтамасыз етеді) және өткір қайралған ара дискі (25,5 см). Триммер розеткаларға тәуелсіз, сондықтан оны үйден тыс жерде пайдалануға болады. Ал эргономикалық конструкция тіпті жету қиын учаскелерде де маневрлікті қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Кеуекті хроммен қапталған және қозғалтқыштың шыңдалған цилиндрі поршеньдік топтың жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Бензинді қозғалтқыш отынды үнемді пайдаланады. Отынды араластыруға арналған ыңғайлы диспенсер триммермен бірге жеткізіледі. Жанармай багының мөлдір қабырғалары отын қоспасының шығынын бақылауға көмектеседі, ал жинақтағы ыңғайлы диспенсер оны дайындауға көмектеседі. Жабдық бірнеше секунд ішінде алынып, орнатылады, бұл жұмыс режимінің жылдам өзгеруін қамтамасыз етеді. Жартылай автоматты катушка жерге аздап соғылған кезде сызықты қоректендіреді, бұл үшін қозғалтқышты тоқтатудың қажеті жоқ. Пластикалық қаптамадағы қосымша пышақ қозғалтқышты шамадан тыс жүктемеден және қызып кетуден қорғауды қамтамасыз ететін артық сызықты автоматты түрде кесіп тастайды. Қуат түймесінің құлпы пайдаланушыны жарақаттан қорғайды, себебі ол триммердің кездейсоқ іске қосылуына жол бермейді. Қорғаныс қақпағы тастар мен жердің операторға ұшып кетуіне жол бермейді, бұл жұмыс процесінің қауіпсіздігін арттырады. Резеңкеленген жабыны бар асимметриялық U-тәрізді тұтқасы екі қолмен берік ұстауды қамтамасыз етеді және қайшыны ыңғайлы басқаруға мүмкіндік береді. Аспалы түсіру жүйесі жамбас қорғанысымен жабдықталған, сондықтан оператордың қолындағы жүктемені алып тастап қана қоймайды, сонымен қатар аяқтың соғуын болдырмайды. Дірілге қарсы жүйе тіпті ұзақ уақыт бойы ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Триммердің салмағы небәрі 7,6 кг, сондықтан оны басқаруға және тасымалдауға ыңғайлы. Сенімді редуктор, сызығы бар соққыға төзімді катушка, күшейтілген ілінісу механизмі кепілдікті 3 жылға дейін ұзартуға мүмкіндік берді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 430 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.05.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.НА83.А.00917-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Стандарт-1" ОС "Сертификат-Стандарт" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96263.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА83.А.00917-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 1650 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7.6 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 2.5 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 43 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 1.2 л |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 51 690 ₸

