
Ауыспалы тістеуіктер, 1000 В-қа дейінгі диэлектрлік тұтқалар, 240 мм Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 15725 мм, ұзындығы 240 мм, диэлектрлік тұтқалары 1000 В-қа дейінгі ауыспалы қысқыштар жөндеу, монтаждау, сантехникалық жұмыстарды орындауға арналған топсалы-ерінді құралдар санатына жатады. Олар құбырларды, фитингтерді, бекіткіштерді, диаметрі 50 мм-ге дейінгі әртүрлі бөлшектерді ұстауға және айналдыруға көмектеседі. Маңызды — кернеу астында жұмыстарды орындауға тыйым салынады! Артықшылықтары Төзімді аспаптық хром-ванадийлі болаттан жасалған қысқыштардың ресурсы жоғары. Шегелер мен сымдарды бекітудің ыңғайлылығы жұмыс жақтарындағы арнайы ойықпен қамтамасыз етіледі. Диэлектрлік жабыны бар құю тұтқалары қолда сенімді жатады және сырғып кетпейді. Тұтқалардағы тіректер құралдың қауіпсіз жұмысын қамтамасыз етеді. Өндірушінің зауыттық ақауға 5 жыл кепілдік беруі кенелердің ұзақ қызмет етуінің кепілі болып табылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.38 кг |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 126 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 282 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 14.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-DE.АГ03.B.92006 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-DE.АГ03.B.92006.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 157-Құбырлы кілттер |
| Губкалардың материалы | Cr-V |
| Ерекшеліктері | диэлектрлік қасиеттері |
| Тұтқа | трехкомпонентная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996158747 |
- Бағасы: 18 883 ₸

