
Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d125мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d125мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Салмақ | 0.248 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3058 |
| Сүзгі бойынша аксессуарлар | [] |
| Артикул | 10125-3 |
| Осы тауармен бірге сатып алады (дүкен) | NOKEY жылдам қысқышты гайка, FM 180 /180 PLUS тас кескіш станок, Fubag жұмыс қолғаптары , Fubag қорғаныс костюмі, Fubag жұмыс костюмі |
| Сегменттің биіктігі, мм | 10 |
| Биіктік_шиптор | 8.00 |
| Катушканың диаметрі, мм/ салмағы | 125 |
| Отырғызу тесігінің диаметрі, мм | 22,2 |
| Ұзындық_шиптор | 200.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/4af/xxs02q12ipymuty35eos1zsohvaj7yot/BetonProD125_10125_3_V2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/c61/36r9rpo5n06k40g4du0ufmunm3dmsj1k/BetonProD125_10125_3_V3.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Қысқаша атауы | Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d125мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі |
| Ең жоғары баға | 1170.00 |
| Ең төменгі баға | 1170.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d125мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі |
| Сайттың атауы толық | Бетонға арналған FUBAG Beton Pro d125мм/ 22.2 мм алмазды кесу дискісі |
| Қалдық | 2 |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| ОЛАРҒА ұқсас тауарлар | IV9LOO1F1QC755, 4FB38L0SHJL4IJ |
| Сүзгі бойынша ұқсас тауарлар | [] |
| Қолдану | ҚАР. Құрғақ кесу. |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 7380 |
| Жаңа өнімдерге сұрыптау | 20110414 |
| Мақалалар | Қандай плитка кескішті таңдау керек: Қолмен немесе электрмен |
| Сегменттің ені, мм | 2,4 |
| Шиптордың ені | 17.50 |
| Штрих-код | 4260614312555 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

